“Támogat-Lak” kirándulás

2017-ben pályázatot nyújtottunk be a TESCO „Ön választ, mi segítünk! felhívására, ahol a helyi közösség szavazatai alapján támogatásban részesültünk.
Támogat-lak projektünk keretében kirándulást szerveztünk a miskolci Szimbiózis Alapítvány majorságába, hogy bemutassuk milyen egy Támogatott Lakhatás szolgáltatás. Szeretnénk megmutatni nekik és a közösség számára, hogy egy kis segítséggel a fogyatékkal élők is képesek a társadalom egyenértékű tagjaivá válni, munkát vállalni, pénzt keresni, gondoskodni önmagukról.
Célunk, hogy a fogyatékkal élők és családjaik pontosabb képet kaphassanak a szolgáltatásról, megalapozottabb döntést hozzanak arról, hogy be szeretnének-e költözni az általunk is beindítani tervezett Támogatott Lakhatás házba.