Támogatott Lakhatással Kapcsolatos Tájékoztató

MEGHÍVÓ

„Helyet!”Alapítvány tisztelettel meghívja Önt és kedves családját a TESCO Ön választ, mi segítünk projekt keretében megvalósuló, támogatott lakhatással kapcsolatos tájékoztatóra.

A program időpontja: 2018. május 24. 14.00 óra

A program helyszíne: Jászberény Szent István Körúti Egységes Gyógypedagógiai Intézet

A szolgáltatás iránt érdeklődő fogyatékkal élő fiatalok és szüleik számára tervezünk közösség építő programokat olyan helyszíneken, ahol sikerrel valósítottak meg támogatott lakhatás szolgáltatást és foglalkoztatást fogyatékkal élők számára.

Célunk, hogy a résztvevők megismerkedjenek és segíteni tudják egymást a megvalósulásig. Kialakuljanak azok a szociális kapcsolatok, melyek szükségesek az együttéléshez, a szülők pedig meg tudják hozni a döntésüket, mellyel önálló életbe engedik el gyermekeiket.

Autóbuszos kirándulás Miskolcra a Szimbiózis Alapítvány által már működtetett Baráthegyi Majorságba,illetve Szabadszállásra a Strázsa Tanyára.

Jelentkezés ingyenes buszos kirándulásainkra a helyszínen.

Részvételükre feltétlenül számítunk.