Kék Séta

Sétáltunk és ragyogtunk!

“Helyet!” Alapítványunk idén is csatlakozott az Autizmus Világnapja alkalmából, a „Light it up blue!” a RAGYOGJ KÉKEN! nemzetközi kampányhoz, amelynek célja az hogy felhívja a világ figyelmét az autizmussal élőkre.

A mai napon az összetartozás jegyében az ünnepélyes megnyitó után Maci Alapítványi Óvoda, a Szent István körúti Egységes Gyógypedagógiai Intézet és a Fogyatékkal Élők Klubjának színvonalas műsora volt látható. Ezután közös városi sétával,kék léggömbök feleresztésével és közös emlékfal elkészítésével jelképezték a résztvevők, hogy támogatják az autizmussal élőket, felhívva ezzel a figyelmet az ő nehézségeikre.

Köszönjük a meghívást Fogyatékkal Élők Klubjának hogy szervezésüknek köszönhetően részesei lehettünk ennek a ragyogó rendezvénynek! 💙🌀💙🌀